Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt angol érettségire való...

Emelt angol érettségire való felkészüléshez mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Másfél hetem maradt az emelt angol érettségiig. Csinálom a korábbi érettségi feladatsorokat, tanulok szavakat is folyamatosan.

Mi az amit szerintetek még érdemes lenne a maradék másfél hétben csinálnom?

Hallott szöveg értése és az íráskészséggel nincs akkora baj, inkább az olvasott szöveg értése a bajos de leginkább a nyelvhelyesség.’

Nagyon izgulok, mert egyik nap 51% lett az egyik feladatsor másnap meg egy másik 80%.. nagyon nagy a különbség.

Mit javasoltok még a végső hajrára? Köszi:)


2018. ápr. 30. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanezt folytasd. Inkább azokkal a feladattípusokkal, amik kevésbé mennek.
2018. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is az emelt érettségiket csináltam meg, szerintem jó minél többet megcsinálni, mert így begyakorlod a feladattípusokat. Nekem van egy emelt érettségis könyvem, amiben az érettségihez hasonló feladatok vannak, ezen kívül pedig a Színes kérdések és válaszok B2 könyvből tanulok, amiben vannak olvasott és hallott szövegértési feladatok is.

Sok sikert! :)

2018. máj. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!:)

Nekem ugyanez a Színes kérdések és válaszok c. könyv van meg csak C1 szinten és kissé nehéznek érzem. Érdemes lenne beszereznem a B2 szintűt szóbelire?

2018. máj. 1. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is megvan a C1-es is, az tényleg nehezebb. Szerintem igen, én legalábbis szeretem. És amik vannak benne olvasott szövegértési feladatok, azok is jók, könnyebbek.
2018. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!