Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol B2 nyelvizsgára való...

Angol B2 nyelvizsgára való felkészüléshez tudtok ajánlani könyveket?

Figyelt kérdés

3 éve közép iskolában tanultam angolt, de anyagi okok miatt nem tudotam nyelvvizsgázni, az emelt érettségit meg nem tudtam volna bevállalni.


Nyelvtan még megy, de a szókincsem eléggé megcsappant.

Tudtok ajánlani könyveket főleg szókincs fejlesztésére?



2018. ápr. 3. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most az Origó nyelvvizsgára készülök és a Nagy Origó Nyelvvizsgakönyvet használom hozzá :) [link]
2018. ápr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én most origón voltam és a múlt évben megjelent origós könyvből tanultam.


[link]

2018. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CSILLÁMNÓRI válasza:

Én euroexam-re fogok menni 2 hét múlva és a szóbelire a ,,23 topics for teenegers"t használtam amibe rengeteg kérdés van témákra osztva meg az 1000 kérdés ezer választ néztem még át.

A többi részre a euroexam-nek a könyvét használtam.

2018. ápr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem van vmi olyanom, hogy Színes kérdések és válaszok angol nyelvből van hozzá cd is; meg tényleg tételenként vannak írva gyűjtve kérdések és azokhoz válaszötletek is. Meg van még ilyen itthon hogy Kis angol nyelvtan. Amúgy egyik könyvvel sincs tapasztalatom, csak tudom, hogy van, és mind a kettő jónak tűnik. Meg külön nyelvvizsgákhoz is szokott lenni kiállítva direkt arra specializálódott könyv. Én pl egyszer láttam már egy Telceset.
2018. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*előző vagyok,bocsi,valamelyikre itt véletlenül félig hasznost nyomtam, pedig zöldet akartam.
2018. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!