Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ennyi idő alatt fel lehet...

Ennyi idő alatt fel lehet készülni az érettségire egy kettesre?

Figyelt kérdés
A választott tantárgyam az infó. Eddig semmit sem tanultam, nulláról indulok. Ugyebár 7-én kezdődik az érettségi magyarral... ennyi idő alatt meg lehet tanulni az összes tételt egy minimális szinten, hogy átmenjek?

2018. ápr. 30. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Írásbelivel kezdődik, ha nem vagy hülye akkor igen. Érettségi inkább képességet mér, mennyire tudsz elgondolkodni és használni az eszközöket. Szerintem kettesre nagyon könnyű megírni.


Utána meg lesz 1 hónapod szóbelire, annyi idő alatt meg lehet tanulni a tételeket.


Én matekra összesen annyit készültem, hogy megnéztem a korábbi feladatsorok első (könnyebb) részét, plusz a megoldásokat, így az alap gyakorlatok mentek: logaritmus, alap geometria, egyenletek stb. Bőven hármas felett írtam úgy, hogy világéletemben kettes voltam matekból és kb. soha nem tanultam rá.

2018. ápr. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!