Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ha abszolút nem...

Mit gondoltok ha abszolút nem tudok semmit, illetve 5. osztálytól kezdve nem tanultam semmit,1 hónap alatt feltudok készülni az összes érettségire?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor tudnátok tanulási tippeket adni adott tantárgyakhoz? Ha nem akkor mit kezdjek magammal?
2018. ápr. 7. 11:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Magyar nyelv és irodalomból, nem kell segítség, mert elég jó a fogalmazókám, ezt úgy érzem már most is megtudnám írni 3-as körülire.
2018. ápr. 7. 11:43
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent, hogy nem tanultál semmit...érettségire a kidolgozott tételeket meg kell tanulni- időben neki kezdeni és ismételni - és elmondani a frankót a bizottságnak!


Tény, hogy akinek szivacs az agya...full jeles volt végig gimibe annak sokkal-sokkal könnyebb viszont megérdemli, mert ő nyilván tanult 4 évig aki meg nem annak most több a meló DE! nem esélytelen a dolog!



Tanulási tipp, fogod a kidolgozott tételeidet és megtanulod- én pl firkálok, rajzolok és hangosan felmondom magamnak és ismétlek - ennyi.....tanulsz amennyit bírsz és egy tételből se lehessen "eladni" legyél képbe mindegyikből...legyél pozitív és sikerül!


drukkolok..kitartást és sok sikert!

2018. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát kidolgozott tételem egyetlen egy sincs mivel olyan iskolába járok, ami arra koncentrál, hogy életben maradjon (alaptítványi) a tanároknak sincs annyi ideje, hogy órán kívül velünk foglalkozzon, az is nagyon népszerű, hogy órákra néha be sem jönnek, mivel dolguk van..

Amúgy meg nem tudom, hogy milyen agyam van, nem nagyon használtam még tanulásra és mikor belegondolok, hogy mire úgy kidolgozom a tételeket, hogy 3-4 esre meglegyek mindenből az legalább egy hét, tehát 3 hét marad tanulásra és elég idegörlő nekem, hogy 3 hét alatt tanuljak meg érettségikre mikor erre legalább 4 évet kellett volna fordítanom.. :( (Ki vagyok borulva)

2018. ápr. 7. 12:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a tételkidolgozást, inkább kezdd el gyakorolni a régi írásbeli feladatsorokat. A tételkidolgozást is meg tudod csinálni sokkal gyorsabban, ha összeszeded az internetről meg a tankönyvekből az információkat, annyira nem nehéz megtanulni az anyagot. A szóbelire ráérsz az írásbelik után készülni.
2018. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
semmiképpen sem , nem értem miért jársz ilyen iskolába ... miért nem tanultál semmit? szüleid hagyták? sze3ritnem most meg fogsz bukni sajnos de jövőre év elejétöl kezdve szépen kidolgozod a tételeket és talánmeg lesz aztán mehetsza mekdánelcbe érettségivel :( elrontottad az egész életed szerintem sajnálom
2018. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát akkor már tényleg nincs miért élnem
2018. ápr. 7. 23:48
 7/7 anonim ***** válasza:
na azért tulzásokba ne essünk :D ha keményen nekilendülsz és mindent beleadsz még nicns veszve de ehhez meg kell feszülni a tanulástol hajrá de lehettél volna előrelátó amikor nem tnaultál
2018. ápr. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!