Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetem gólyatábor?

Debreceni Egyetem gólyatábor?

Figyelt kérdés

Tudom, még kicsit korai ezen agyalni, de szerintetek érdemes elmenni olyasvalakinek, aki nem valami nagy partiarc és nem is nagyon iszik? Gimiben a szociális életem enyhén szólva elcseszett volt, introvertáltként elég nehéz volt barátokat szerezni és megtartani

Egyetemen szeretném, ha másképp lenne. Van, aki szerint mindenképp menjek el a gólyatáborba, mert ott is tudnék ismerkedni, mások szerint viszont nem érdemes, mert az egész az ivászatról szól. Ti mit gondoltok? Esetleg ha van valakinek érdekes gólyatáboros élménye, szívesen elolvasnám.

Előre is köszi:)

18/L


2018. ápr. 30. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod kezelni a fesztivál hangulatot, akkor mindenképp menj el. Egyébként főleg az ismerkedésről, buliról szól valóban a gólyatábor, de szerintem érdemes elmenni, ha jól tudod magad érezni ilyen helyen is és nem zuhansz magadba. Mert akkor nem lesz nagy élmény.


Én is inkább introvertált vagyok, de ha újra választanom kellene, akkor is elmennék.


Egyedül arra kell figyelni, hogy olyan dologra ne vegyenek rá, amit nem akarsz, mert a tömeg nyomása itt főként érvényesül a feladatok miatt.

2018. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!:)
2018. máj. 1. 22:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is azon gondolkozok, érdemes lenne elmenni a gólyatáborba, mert ahogy te is írtad, nekem se volt túl nagy szociális életem, elég introvertált vagyok. Inni se nagyon szeretek 😂 de hátha jó lesz 😀😀
2018. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni, szintén Debreceni Egyetemre megyek 😀
2018. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pacsi😃✋ Milyen szakra mész?
2018. máj. 11. 09:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon féltem előtte, de imádtam minden percét. Ez már nem a gimi, mindenki nyitottan, barátságosn érkezik.


A feladatoktól nem kell félni, semmiben sem kell részt venni, amiben nem szeretnél. Inni egyáltalán nem kötelező. Nekem nagy buli volt az egész. Napközben programok, vetélkedők, csapatversenyek, ismerkedés, beiratkozás..stb. Este pedig koncertek, táncolás, szabad program. Szerintem kihagyhatatlan élmény!

Ha csak egy kicsit is érzel magadban indíttatást arra, hogy elmenj, akkor szerintem ne hagyjátok ki. Azzal nem értek egyet, hogy aki nem megy el a táborba, az bármivel is kevesebb lesz, szerintem ez nem igaz.


Jó csapatok szoktak összeverődni, sokan még a gt után is együtt mennek ide-oda, megismerkedhetsz pár csoporttársaddal is.


Negatívum talán annyi, hogy hulla fáradt leszel a végére, de ez semmi képpen ne vegye kedved!


L/21

2018. máj. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképpen el fogok menni:) Köszönöm a választ:)
2018. jún. 17. 16:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Érezd nagyon jól magad, ne görcsölj rá! :)
2018. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!