Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Leövey Klara gimi Bp lenne...

Leövey Klara gimi Bp lenne egy kerdesem a golyataborrol (? )

Figyelt kérdés
Szoval oda szeretnek menni es kivancsisagbol h milyen a golya tabor? Milyen programok vannak az iskolaba evkozbe? Van kiraly valasztas? Koszonom a valaszotokat

2018. márc. 28. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jó volt a gólyatábor, persze volt szivatás, de semmilyen megalázó feladatot nem csináltattak velünk. Nagyon jól összeismerkedett az osztály is, szerintem mindenképp megéri elmenni majd. Lesz egy éjszakai túra is az erdőben (a Mátrában van a tábor, Parádfürdőn) meg számháború és persze sok vicces dolog:) annyi volt kellemetlen max, hogy nagyon vacak volt a kaja, de ez legyen a legkevesebb.

Tanév közben is vannak programok, sok külföldi kirándulás (pl.valamikor mostanság lesz egy londoni út, év végén Bibionéba is lehet menni, múlt ősszel pedig Madridba szerveztek egyet+minden évben meglátogatja a suli a bécsi adventi vásárt is), előadások (olimpiai sportolók, egyetemi professzorok) nyelvek napja, pályaorientációs nap és most volt pont a Leövey-nap is, ahol sportversenyek szoktak lenni meg mindig rendeznek valami más érdekes programot is (idén lemaradtam a kínálatról, de tavaly pl.mozgássérült és autista művészek voltak nálunk, meséltek az életükről stb, nagyon érdekes volt).

2018. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Te hanyadikas vagy?

Mar nagyon varom am h kideruljon hova vettek fel

2018. ápr. 1. 22:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 11-es :) drukkolok neked. Mikor lesz eredmény?
2018. ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Majd csak április 28 án :(
2018. ápr. 2. 13:08
 5/11 anonim ***** válasza:
27. én :-)
2018. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hali! felvettek? Amúgy király választás meg ilyen nincs,de van golyabal,ami nagyon király
2018. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen felvettek angol Nyekre nagyon orulok nekii
2018. ápr. 21. 06:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Na az szuper,gratulálok:) Mindenképp menj el a gólyatáborba,ott szoktak a legszorosabb barátságok kötődni. Meg nálunk erről a gólyavezetők is gondoskodtak
2018. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hol szokott lenni

a gólya tábor ?

2019. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindig

ugyanott ?

2019. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!