Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez a környezetvédelem?

Ez a környezetvédelem?

Figyelt kérdés
Éppen most láttam a "kék bolygó" c. műsorban azt, hogy óvodásoknak tanítják a szemét válogatást! Ezt tartják jelenleg a környezet védelmének!! Esetleg, nem arra kellene tanítani a gyerekeket, hogy felesleges tárgyakat, eszközöket, élelmiszert ne vásároljanak meg? Na ez lenne a környezettudatosságra való tanítás!!! Minden más, csak agymosás!!!!!!!

2018. máj. 1. 13:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az a kapitalizmus alapvető elveivel megy szembe, és jelenlegi ismereteink szerint az a legjobb rendszer
2018. máj. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

De a kapitalizmus megöli az egész bolygót! Létezik elméletileg magasabb társadalmi eszme, ez pedig a kommunizmus. Ahhoz viszont erkölcsileg el kell érni bizonyos fejlettségi szintet...

Már nincs idő sokáig halogatni a változtatást!!!!!!!

2018. máj. 1. 16:07
 3/15 anonim ***** válasza:

"Kommunizmus"

Jól van rabbi, menj vissza aludni

2018. máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#3! A gond egyedül az, hogy elmebeteg vagy!!!!!!!

Fogalmad sincs, mi a kommunizmus!!!!!!! Szerencsétlen marhája a Földnek...

2018. máj. 1. 21:13
 5/15 anonim ***** válasza:
Na akkor meséld már el nekem, mint buta parasztnak, hogy mi is a kommunizmus
2018. máj. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A hulladék megelőzésében nyilván elsődelges a keltkezés csökkentése, majd az újrahasználat ösztönzése, és csak a legvégén a recycling/válogatás/stb. Biztosan ez is el volt mondva, és ezt tényleg még egy óvodás is tudja... A kommunizmus pedig környezeti szempontból igencsak romboló rendszer, meg lehet tekinteni az eredményét mondjuk a Szovjet időkben, irtózatos és nagy léptékű károkat okozott az ottani döntéshozatal. Hulladék területén mondjuk éppen voltak pozitív ösztönzők, elsősorban persze a szegénység és hiánygazdaság miatt működtek, pl. ha beszolgáltattál hulladék papírt, akkor 20-30 kg-nként kaptál egy utalványt amiért könyvet lehetett vásárolni.
2018. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6! Nagyot tévedsz, ha azt hiszed a Szovjetunióban volt kommunizmus!! Ez a gond a legtöbb emberrel, hogy nem tudja mi az valójában. Az elnyomó, kizsákmányoló társadalom volt, nem pedig kommunizmus!!! Elég hihetetlen számomra, hogy 2018-ban még van ember a Földön, aki nem tudja, mi lenne a kommunizmus!!!!!!!

Az előzőnek: röviden már leírtam mi a kommunizmus! Kell hozzá nyitott elme és értelem!!!!!!! Sajnos az ész megléte kevés a megértéséhez...

2018. máj. 2. 17:41
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem itt írtam róla... Legyen mindenkinek házifeladat, aki nem tudja mi az! Lehet olvasgatni, rengeteget gondolkodni!!!!!!! Akkor meg lesz az eredmény, talán...
2018. máj. 2. 17:45
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a buta emberek hisznek a kommunizmusban, akkik nem bírják felfogni, hogy az alapvető emberi jellemmel megy szembe.
2018. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem érted még a valóság természetét jelenleg. Te roppant fejletlen (élő)lény vagy! De van jó hír is: a létezésed egy pontján fogod azt érteni, amire én gondolok ezzel kapcsolatban. Ez a fejlődés a létezésben. A valódi gond az, hogy nem érted, valójában mi a kommunizmus! Te azt hiszed, hogy attól kommunizmus egy rendszer, mert annak nevezik!! Ez bizony tévedés. A valódi kommunizmusban az emberek nem zsákmányolják ki egymást, nem zsákmányolják ki a bolygójukat, mert értik, ha ezt megteszik, az életüket veszélyeztetik! Jelenleg még a kommunizmus csak eszme, nem gyakorlat a Földön. Viszont a jövőben egyedül ez az eszmeiség tudja fenntartani a társadalmunkat!!!

Gondolkodj sokat, akkor megértheted mi az anyagi lét lényege...

2018. máj. 3. 05:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!