Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi előtti napok?

Érettségi előtti napok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy érzem, felkészültem érettségire, sokat gyakoroltam,de most már nincs kedvem feladatsorokat oldogatni. Törit (közép) ismételgetem, olvasgatom,de a matekot (közép) meg az angolt (emelt) már hagyom, szerintem ez az egy hét már nem oszt nem szoroz, rápihenek inkább. Jól teszem? Vagy oldogatni kéne még?


2018. máj. 1. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor ne oldd meg a feladatokat, csak olvasd el őket és fejben gondold át, hogy tudnál-e válaszolni rá és nagyjából mi lenne az. Ha olyan feladatot látsz, amire úgy érzed nem tudnál válaszolni, akkor azt kezdd el megoldani. Így lényegében tényleg csak azokra a feladatokra tudsz koncentrálni, amik nem mennek.
2018. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!