Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi előtti tippek?

Érettségi előtti tippek?

Figyelt kérdés
Most fogok érettsegizni, szívem vágya, hog felvegyenek egy pesti egyetemre, de egyszerűen úgy érzem, hogy nem fog menni es le fogok csúszni Szegedre, sőt néha attól ks félek, hogy még az sem lesz meg. Az angol emeltemnek és a töri közepemnek kell a legjobbnak lennie. A törit még menthetőbbnek érzem, de az angoltól nagyon félek. Szerintetek, hogy tudok meg az utolsó pillanatokban felkészülni? Mik az ilyen ,,szokások” erettsegi elott, amik bevállnak?

2018. máj. 1. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Tanulj!
2018. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

nem tudok tippet adni, de én is hasonló helyzetben vagyok.

utolsó héten kezdtem el igazán tanulni, nekem is a szívem vágya pestre kerülni és énis fosok a sikertelen bekerüléstől.

hajrá boi! we'll do it

2018. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is az angol emelttől félek nagyon!! Ti hova jelentkeztetek amúgy?
2018. máj. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En jogi egyetemre. Te?
2018. máj. 2. 07:35
 5/6 anonim ***** válasza:

"utolsó héten kezdtem el igazán tanulni, nekem is a szívem vágya pestre kerülni és énis fosok a sikertelen bekerüléstől"


hát így foshatsz is, már bocs...

2018. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

nem, nem a nulláról kezdek el készülni

2018. máj. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!