Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Itt lehet egy kicsit panaszkod...

Itt lehet egy kicsit panaszkodni? Mi a problémád az oktatással, mit változtatnál meg és természetesen mennyire utálod a vizsgaidőszakot?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egész Bologna úgy sz*r, ahogy van, bárki ellen szívesen érvelek. Mondjuk a régi rendszer sem volt jobb, de ez katasztrófa... A vizsgaidőszakot pedig mint egy jó TTIK-s hallgató: utálom... :D Iskolába járni viszont nagyon szeretek. :D
2010. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bánnád én érettségiről panaszkodnék mivel egyelőre tovább még nem jutotta.Szerintem az a tré benne,hogy négy évig magolsz elektronegativitást,Babits életrajzot,sztratovulkánt,francia szavakat,holott az egész érettségi logikázásra épül és annyi tényanyagtudás kell hozzá,mint csepp a tengerben. :(
2010. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
BTK-n például jobb volt nyelvszakon,választhattál pl.orosz-angolt.Beszéltél két világ nyelvet.Most szlavisztikán választhatsz orosz mellé szerbet/bolgárt és hasonlóakat.Hát kb. kitörölheted vele.
2010. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

itt is rengeteg ékes példát látok arra, hogy az oktatás konkrétan egy kalap fosh!

ameddig egy ember alapszavakat nem bír helyesen leírni, addig ne engedjék ki még az általános iskolából se, nemhogy érettségizni...

a bologna is úgy xar ahogy van, pláne a tanári szakoknál baromság az egész.

a szakképző iskolák színvonaláról meg ne is beszéljünk. sok ember nem azért megy oda, mert érdekli a szakma, hanem mert nem veszik fel máshová, és akik meg tényleg szeretnének tanulni, azokat meg hátráltatják. hálóval se lehet manapság normális szobafestőt, asztalos, burkolót keríteni, mert a többség magasról tojik arra, amit tanul...

2010. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Magát a szakot szeretem, és a tanulással sincs bajom (köv. félévben végzek), de ez a "3 év után diploma" következetlen és felesleges (leterheli a hallgatóakat), arról nem is beszélve, hogyha vki nem akar Msc-ni, KIZÁRT, hogy nálunk pl. munkát kapjon, max. laboránsként, de annak nem veszik fel a népet, mert egy diplomás laboránst minek fizessenek (durván 200.000 ft.), mikor a jól beváltaknak (már elnézést /becsülöm őket!/) 100.000 ft-tal is "kiszúrhatják" a szemüket. Én így látom.
2010. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, nem előző!!
2010. jún. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!