Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Eszterházi Károly Egyetem...

Eszterházi Károly Egyetem vagy Debreceni Egyetem tanári karát válasszam?

Figyelt kérdés

Ha sikeres lesz a felvételim, tudom még ez idő, de azért kattogok rajta már most, hogy melyiket válasszam.

A debrecenit azért választanám, mert ott van a nővérem, ami nagy segítség lenne, lakhatnánk egy albiba. És az az albi hálistennek jó árban van.

Egerről meg azt hallottam, hogy nagyon barátságosak az emberek, sok jó program van és nagy az összetartás. Illetve nagyon-nagyon tetszik a város.

Távolságra kb. egy a kettő.

Nem tudok többet a kettő egyetemről. Esetleg személyes véleményeket tudtok mondani? :)

Számomra az a fontos, hogy legyenek barátságosak az emberek, tudom ezt nem én választom. :) Nem tudom? hogy melyik egyetem ad piacképesebb tanári diplomát, de szerintem nincs különbség a kettő között. Illetve azt sem tudom, hogy nehézségi szinten melyik könnyebb, nehezebb vagy ugyanolyan -e. Fontos még nekem, hogy legyen lehetőség a sportolásra és nem tudom mennyire vannak sport rendezvények, mert még azoknak örülnék. :D

Na most leírtam a vágyaim :D remélem írtok majd :)

Egyébként biosz-kémia vagy matek-kémia tanárnak szeretnék tovább tanulni. :)



2018. máj. 4. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
SZia!!! :) Az Eszterházy-ra járok én, ráadásul biológia-kémia szakra :) úgyhogy, írj nyugodtan ha vmi kérdésed van :)
2018. máj. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
74%
Mindenképpen Debreceni Egyetem
2018. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a Debreceni Egyetemre járok, bár nem tanár szakra. A tanárszakról nem tudok így sokat mondani, de sport rendezvények szerintem szoktak lenni rendesen.

Én nem járok, csak hallom azoktól, akik voltak. Az egyetemen kötelező is felvenni plusz tesit, ott is van nagy választék, sokféle sport van. Egyetemen kívül is lehet járni, voltak városi rendezvények ahol többféle sport volt de a nevét nem tudom már. Lehet jógára is járni, ha ez is érdekel. Szerintem a zumba is olyan, hogy pluszban is lehet menni meg vannak még biztos dolgok.


Van egy nagy stadion, oda sokan járnak futni, vagyis lehet oda is menni... ha szeretsz úszni, akkor arra is van lehetőség.


Programok is vannak, de attól is függ milyen fajta programok érdekelnek.


A kérdés többi részéhez annyira nem szólnék hozzá, mert Egert nem ismerem illetve nem is tanárira járok. Csak magáról a városról tudok véleményt mondani.

2018. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Bármelyik egyetem csak ne a Debreceni.
2018. máj. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,csak légy szíves ha írtok valamit indokoljatok. Utolsó miért ne ? Neked miért nem jött be? Köszönöm előre is.
2018. máj. 22. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!