Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem írni a Pikéthy...

Tudnátok nekem írni a Pikéthy Tibor zeneművészeti szakközépről? (Vác)

Figyelt kérdés
Oda szeretnék menni de még nem nagyon tudom mi vár rám. Milyenek a tanárok? Hogy működik a zene oktatás? Milyen a kollégiumi élet?(kollégista szeretnék lenni) Van kötelező hangszer és azon kívül még lehet tanulni? Bocsi a sok kérdésért de nagyon érdekel :)
2018. máj. 5. 18:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szia! Hát a kérdésedre sajnos nem igazán tudok válszolni, da átérzem a helyteted, mert ugyan ide fogok felvételizni és én is kolis leszek. :D Amúgy már én is tettem fel ide kérdést ezzel kapcsiban de még nem érkezett válasz.. Sok sikert a sulihoz! Amúgy milyen szakra mész?
2018. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Népi hegedűre szeretnék jelenkezni de lehet hogy harmónika lesz belőle. Te ? :)
2018. jún. 21. 17:25
 3/12 anonim válasza:
Barokk szoprán furulya
2018. jún. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Amúgy nyolcadikba mész? (Előző vagyok)

:D

2018. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen :D
2018. jún. 22. 18:41
 6/12 anonim válasza:
Én is! A végén lehet még egy osztályba kerülünk! :D Na az első nap (ha felvesznek) tuti végig kérdezek mindenkit, hogy "te írtad ki azt a kérdést gyk-ra???" :D
2018. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is végig kérdezek mindenkit :D Jövő évben lesz ilyen szolfézs elő készítő az oda készülőknek. Arra jössz esetleg? :)
2018. jún. 23. 16:51
 8/12 anonim válasza:
Hú,erröl én még az az igazság, hogy nem hallottam, de ha lesz, akkor valószínű, hogy ott leszek. Gonondolom te is. :D Első dolgom lesz, hogy megkereslek! :D
2018. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Remélem jössz :D Amúgy ez a szolfézs előkészítő annyiról szól hogy tartanak pár órát és a végén írunk egy dogát akinek jól sikerül annak nem kell szolfézsból felvételizni.
2018. jún. 25. 18:51
 10/12 anonim válasza:
Ó.. Az menő! Hát akkor tényleg jó lenne elmenni, egyrészt találkozni veled, másrészt megírni (lehetőleg jóra.. :D) azt a dogát, hogy ne keljen szofézsból is felvételizni, mert tuti elrontanám a nagy izgulásba.. :D Hát igen, eléggé izgulós vagyok...Te?? :D
2018. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!