Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tiszta ideg vagyok mert...

Tiszta ideg vagyok mert holnap jön az érettségi. Hogy nyugdodjak le?

Figyelt kérdés
Tiszta ideg vagyok,hogy nem fog sikerülni mert a póbaérettségin is kifutottam az időból,de nem tudom hány pontos lett mert nem volt idő kijavítani.Úgy érzem le fogok fagyni a félelemtől és nem tudok majd koncentráni.Ugyan ez volt szakmunkás vizsgán:úgy remegett a kezem hogy nem tudtam forrasztani.Most is bevettem egy nyugtatót de nem érzem még hatását :( Ha nem sikerül meghalok majd a szégyenben :( Hirtelen lefagyok és elemegy az idő pedig tudom.

2018. máj. 6. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

NE izgulj, BIZTOSAN sikerülni fog!

Amiatt meg végképp ne aggódj, hogy esetleg kifutsz az időből - mert akkor mi van? Én amikor emelt kémiáztam, itthon nagyon gyorsan oldottam végig a feladatokat, de mindig benéztem pár alap dolgot, amik miatt 10-15 pontot is vesztettem. A vizsgán ezért mindent százszor átrágtam, és igen, emiatt kifutottam az időből, mégsem lett rosszabb az eredményem, mert amit leírtam, az szinte kivétel nélkül jó is lett:)

2018. máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig így voltam. Nekem az érettségi volt az első, ahol időben be tudtam fejezni a magyardolgozatot, és szépen be is adtam. Négy óra átkozottul sok idő!
2018. máj. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire ne gondold túl a dolgot. Max nem sikerül, és? Megpróbálod megint. Nem nagy ügy. Ha lefagynál, akkor tedd le a tollat pár percre és lélegezz mélyeket. Több óra hossza fog rendelkezésedre állni, szóval nyugi.
2018. máj. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is holnap érettségizek, mi is irtunk próba érettségit. Magyarból nem 4 órát kaptunk, csak hármat, novellát kellett elemezni, 3 oldalas volt, szövegértés bazi nehéz, rövid érvelő esszét 5 perc alatt dobtam össze... Nagy nehezen, de beadtam időben, szóval ha azt megtudtam csinálni(4-es lett, százalékot nem tudok) akkor a 4 óra sztem sima ügy. Ne izgulj jó lesz. Sok sikert!
2018. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!