Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Semmilyen többletpont? Egyetem...

Semmilyen többletpont? Egyetemi ösztöndíjból élek, nagymama volt a gyámom négy évig, most már, , önellátó, , vagyok. Szüleimnek van középiskolája és élnek, csak hogy semmi támogatást nem kapok. Mire lennék jogosult?

Figyelt kérdés
Utána kérdeztem a járásiban, semmit nem tudtak segíteni, Bursara biztos jogosult lettem volna, de arról lekéstem. Felvételinél se kaptam semmi plusz pontot, így most egyetemistaként l, ha Erasmusra kimegyek bukok havi 200-at,pedig olyan jól jönne.
2018. máj. 6. 14:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy speciális eset vagyok és nincs rám külön rendelet, de az önkormányzathoz is adtam be kérelmet, hogy beszéljek, vkivel, aki tudna okosabbat mondani, már egy éve várom, hogy hívjanak. Tényleg semmi segítség? Minek törjem akkor magam??
2018. máj. 6. 14:20
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok bunkó lenni. De felnőtt vagy, sajos ez így működik.
2018. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!