Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha érettségin plusz képleteket...

Ha érettségin plusz képleteket írok bele a könyvembe amit vizsgán használhatok azért mit kaphatok? (Matek)

Figyelt kérdés

Volt már olyan akinek átnézték a vizsga elött?

22/f


2018. máj. 6. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk előre be kellett adni a függvénytáblázatot, hogy átnézzék nem irtunk e bele valamit. Ha a felügyelő tanár észreveszi hogy írtál bele, akkor ki is zárhatnak az érettségiből, sőt ezzel nem csak magadat de a teremben lévő összes embert megszivatod mert felfüggesztik a vizsgát, ergo nem lesz senkinek matek érettségije... Én a helyedben nem irnek bele semmit
2018. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem tele volt írva a függvénytáblám, meg az egész osztályomnak, senki nem foglalkozott vele, de ez köztudott volt, hogy nem lesz ebből gond! Más helyen én nem mertem volna ezt megtenni, a helyedben nem próbálkoznék, ennyit nem ér az egész!
2018. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kötelező átnézni mindent, amit beviszel magaddal pl. szótárak, függvénytábla, számológép, atlasz. Max. olyan van, hogy valaki elfelejti vagy véletlenül kimaradsz stb., de ilyennek nem szabadna előfordulnia. Ha valamit találnak benne, ami nem oda való (állítólag még az sem kell, hogy a vizsgához kapcsolódjon, tényleges puska legyen), akkor elveszik. Ugyanakkor még az előfordulhat, hogy vizsga közben veszik észre...nálunk is volt ilyen, elvették tőle és folytathatta, de felvették jegyzőkönyvbe a történteket, majd a tanároktól is kértek véleményt stb. és egy bizottság döntött arról, hogy akkor értékelhető-e az érettségije vagy sem. Végül csak azt az egy feladatot nem fogadták el neki, ahol használhatott segédeszközt, de azért azzal is sok pontot veszített.


Szerintem nem éri meg csalni...

2018. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!