Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap kezdődik az érettségi!...

Holnap kezdődik az érettségi! Ki hogy érzi magát?

Figyelt kérdés
Felkészültetek rendesen vagy nem törődtök vele lesz ami lesz vagy biztosak vagytok magatokban vagy hogy fognak segíteni vagy a tudásotokban hogy tuti meglesz? :D

2018. máj. 6. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Holnap még csak magyar lesz így felesleges paráznom.

No meg ma nem igazán foglalkoztam magyarral, nem görcsöltem rá, ugyanazt csináltam mint az elmúlt hetekben, matekoztam, töriztem, így a rutin is segített megőrizni a higgadtságomat.

Majd holnap reggel leszek tetűrosszul, hányás&hasmenés kombó biztos meglesz majd.

50%-nál rosszabbat még nem írtam, remélem nem holnap kezdem el, egészen addig nincs rá esély amíg a szövegértést követő érvelés megírható lesz, és nem kell a gyakorlati szövegalkotást választanom, nem mintha nem néztem volna át a típusokat, csak jobb vagyok érvelésben, és fenn áll a lehetősége, hogy izgalmamban mondjuk lehagyom a megszólítást.

Ürölnék egy egyszerű novellának, de még a nehéz novella is jobb választás versösszehasonlításnál.


Sok sikert a héten, ha olvasod! ;)

2018. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sok sikert mindenkinek!
2018. máj. 6. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a magyar szövegértés nehéz volt szerintem.:D
2018. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább a 2.rész meséje volt nehéz. Plusz az gáz, ha én ellene érvelem, nem mellette?
2018. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Sajna mellette kellett szóljon az érv,de reméljük valami csak adnak :D
2018. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!