Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon izgulok? Hogyan tudnék...

Nagyon izgulok? Hogyan tudnék lenyugodni? 4 tárgyból vizsgázom úgy, hogy még soha, semmiből nem vizsgáztam.

Figyelt kérdés
8.-os vagyok,és holnap vizsázom 2 tárgyból (irodalom, nyelvtan), kedden töriből, 15-én pedig angolból! Nagyon izgulok, remeg mindenem. Ráadásul olyan felügyelő tanár lesz bent aki rühell engem, és még ez is stresszelni fog. Soha nem vizsgáztam még. Hogyan tudnék lenyugodni? Félek hogy leblokkolok és nem jut eszembe semmi. Ráadásul mind szóbeli, Én pedig szóban nagyon rossz vagyok, dadogok, remeg a hangom... Normális válaszolóknak megy a zöld!

2018. máj. 6. 22:41
 1/7 anonim válasza:
Legyen jó a megjelenésed
2018. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem, hogy rengeteget tanultam!
2018. máj. 6. 22:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Ünneplőben megyek! Köszi a választ!
2018. máj. 6. 22:44
 4/7 anonim válasza:
Legyél magabiztos, a felügyelő tanár nem tud szándékosan rontani a helyzeteden, úgyhogy nincs okod az aggodalomra :)
2018. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ment a zöld! 😊
2018. máj. 6. 23:06
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Engem két-három feles meg pár szál cigi teljesen meg szokott nyugtatni. Érettségin kimondottan jól jött ennek az ismerete.
2018. máj. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szóbelin nincs is felügyelő tanár. A feleltető van, meg még egy-két "bizottsági tag".

Milyen vizsga ez? Általános iskolában mi értelme 8. végén, a felvételiken túl? Ha meg 6 vagy 8 évfolyamos gimiben vagy, akkor hogy kerültél oda felvételi nélkül?

Mindenesetre aludd ki magad minden vizsga előtt, reggelizz, igyál eleget, stb., hogy fizikailag rendben legyél.

2018. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!