Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogosítvány megszerzése kb...

Jogosítvány megszerzése kb meddig tart? (Ha minden sikerül elsőre)

Figyelt kérdés

Ugye ha jól tudom az első lépés tanfolyam/kressz vizsga...

Ezt kb "meddig lehet húzni?"


Kérdésem azon alapul, hogy kb 200 ezer egy jogosítvány, ha jól tudom elso fele kb 100, nem tudom másik felét milyen hamar szedném össze



2018. máj. 7. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
3-6 hónap, attól függően mennyi pótórát kell venned.
2018. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Két évig húzható ki. Ha annyi idő alatt nem sikerül akkor újra kell kezdened
2018. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nálam másfél év telt el a beiratkozástól a jogosítvány kézhez kapásáig. Ebből hármat én szerencsétlenkedtem el, az levonható. Az első oktatómra aztán egy hónapot kellett várnom, aki úgy 20 óra után úgy gondolta, hogy megunta az oktatást, így otthagyott velem együtt vagy öt tanulót. Na, a következő oktatómat 2016. októberében hívtam, és nem viccelek, 2017. márciusában tudtam kezdeni nála.


Ha minden flottul megy, senki nem tököl, a sikeres KRESZ-vizsga letétele utáni papírmunka elvégzését követően pedig azonnal elkezdesz gyakorlati oktatót keresni*, akkor azt mondanám, hogy fél év-nyolc hónap reális. Ez persze várostól is függ, meg attól, hogy mennyien választják az iskolát, de még a legkedvezőbb esetben, protekcióval is meglepődnék, ha ~4 hónapnál gyorsabban letudnád az egészet.


Kihúzni pedig két évig lehet a KRESZ-vizsga megszerzésétől számítva.


*Jobb helyeken mondjuk az iskola rendel melléd embert, de ahol én voltam, nekem kellett végigtelefonálgatnom az oktatókat, majd mindtől végighallgatni, hogy "hááát Ferikééém, én nagyon későn tudnék magával foglalkozni, kérdezze már meg inkább a kollégákat is, aztán ha nincs más, hívjon már vissza".

2018. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem 4.5 hónap volt , minden elsőre siekrült.
2018. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Június elején kezdtem sajnos közbe jött 1.5 hónap mikor nem tudtam menni október közepén vizsgázok ! 3 hónap lett volna egyébként
2018. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!