Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi időbe szokott telni...

Mennyi időbe szokott telni egy jogosítvány megszerzése?

Figyelt kérdés

2016. jan. 1. 20:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Idén januárban szeretném elkezdeni. Nem tudom, mekkora esély van arra hogy már nyáron kézhez is kaphassam a jogsit (ha csak idő közben meg nem buktatnak)
2016. jan. 1. 20:50
 2/5 kreszforum válasza:

Nyárig, azért van esélyed.

Reálisan 4-5 hónapra kell számolni!

2016. jan. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ! :)
2016. jan. 5. 23:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom aktuális e még a kérdésed, leírom nekem hogy volt.

Tavaly júniusban suli vége után Kresz és elsösegély lement 3 hét alatt összesen. Utána elmentem nyaralni családommal, július közepén kezdtem vezetni. Vezettem kb 10 órát, aztán müteni kellett a lábamat. Szeptemberig így pihi volt. Ezután decemberig vezettem, dec. 18-ra volt úgy hogy vizsga, de aznap volt a gombavatóm, úgyhogy azt lefújtuk. Januárban mentem volna vizsgázni, de újból bajok voltak a lábammal, ismét müteni kellett. Február közepén mentem vissza vezetni. Most március 21-én volt a forgalmim, elsöre sikerült. (55. óra volt a vizsga)

Nekem minden meglett elsöre, így ha azt nézzük, nagyjából fél év szükséges, ha nem jön közbe valami egészségügyi probléma.

18/ lány

2016. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mielött valaki beleköt, a forgalmi vizsgát fújtuk le decemberben, nem a gombavatót :D
2016. márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!