Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy működik egy szakdolgozat...

Hogy működik egy szakdolgozat leadás? A konzultációs lapot mikor kell aláíratni? Hogy működik az egész?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Itt vagyok tök tanácstalanul az egész szakdolgozattal kapcsolatban. Bár már kész voltam vele, a konzulensem későn jelzett vissza, hiába kerestem, így sok mindent javítanom kell rajta.A kérdésem az lenne,hogy ha én most csütörtökön tudok vele konzultálni és a konzultációs lapot aláíratni akkor arra kész kell lennie a dolgozatnak? Vagy elég 14.-én?

Ezt a lapot hozzá kell csatolni a szakdolgozathoz?

Csak elektronikusan kell feltölteni , vagy személyesen is át kell adni?


Ne haragudjatok,hogy értetlen vagyok, de sokat tartózkodom külföldön gyakorlat miatt és nehéz a kettőt összeegyeztetni, a szaktársaim pedig mindig mást mondanak.


2018. máj. 7. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Tényleg értetlen vagy, ha azt hiszed, hogy erre a kérdésre érdemi választ lehet adni. Minden egyetem mindegyik karának mindegyik szakán teljesen más a követelmény, teljesen mások a határidők és más a folyamat maga. A saját szakod fórumján érdeklődj, vagy megbízható oktatótól, vagy tanulmányi hivatalban.
2018. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!