Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek érettségin összekevertem...

Matek érettségin összekevertem két képletet! Akkor ezekre a feladatrészekre nem is kaphatok egyáltalán pontot? 😰

Figyelt kérdés

A függvénytáblázatban összekevertem a csonkagúla felszínének és térfogatának a képletét... szerintem a számolás jó lett, de a két feladathoz abszolút felcseréltem a képleteket.

Ilyen esetben ez 0 pont?

Nagyon sokat változtatna a százalékomon, úgy érzem...



2018. máj. 8. 15:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha maguk az egyenletek jók lettek, csak más-más feladatrészhez írtad oda, akkor még kaphatsz rájuk pontot (attól függ mennyire jófej a tanárod és a vizsgaelnök), de ha a megoldások is rosszak (vagyis pl. elkezdet írni hogy V=... és úgy fejezted be hogy cm^2 (cm^3 helyett)) akkor az valószínűleg 0 pont.
2018. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!