Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány pontot kell elérnem az...

Hány pontot kell elérnem az emelt töri írásbelin, hogy biztos ne bukjak meg?

Figyelt kérdés

Elég súlyos magánéleti okokból messze nem tudtam annyit készülni, mint szerettem volna. És igazából, holnapi nap is egy szerettem egészségéért fogok aggódni.


Ezért megnyugtatna, ha tudnám, mennyi pontot kell elérnem az írásbeli 100 pontjából, hogy biztosan átmenjek.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. máj. 8. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ő… Akárhány pontot érsz el, a szóbelin mindenképpen meg kell legyen a 12%-od, hogy átmenj.


Hogy a szóbelin elég legyen a 12%, ahhoz legalább a 150 pont 25%-át, azaz 38 pontot kell elérned. (És hogy egyáltalán elmehess szóbelizni, ahhoz el kell érned 12%-ot az írásbelin is.)

2018. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12
2018. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyeh, én meg hülyeségeket írok:

Hogy a szóbelin elég legyen a 12%, ahhoz legalább a 32 pontot kell elérned az írásbelin. (Ugye mert 6-ot a szóbelin is mindenképpen el kell, különben tökmindegy, és 32 + 6 = 38 kiadja a 25%-ot.)

2018. máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!