Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi pontok? %-ok? Hogy...

Érettségi pontok? %-ok? Hogy vannak az írásbelin és a szóbelin? Hány %-ot kell elérnem h sikerüljön? 20 5-tól már kettes?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat
2010. jún. 10. 15:15
 1/4 A kérdező kommentje:
* 20 %-tól már kettes? bocsi **
2010. jún. 10. 15:16
 2/4 anonim ***** válasza:

Az összpontszám 20%-ától sikeres az érettségi, viszont írásbeli és szóbeli vizsgán is el kell érned 10-10%-ot, ha ez nem megy, hiába van meg összesen 20%-nyi pontod.

(azt pedig, hogy a 20% hány pontot jelent, még hatodikban meg kellett tanulnod, mikor a százalékszámítást tanították)

2010. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahány %-ot összesen elérsz, annyi ponttal kell majd számolnod, ha pl mész tovább tanulni: töri 84%=84 pont, magyar 92%=92 pont stb... De egyébként az első válaszoló jól leírta neked. Én majdnem megbuktam egyik írásbelin, és 20 ponttól osztották a kettest, asszem akkor a német kivételével mindenhol 100 pont volt a max, szóval szerintem 20%-tól mész át.:D
2010. jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 10. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!