Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerult az emelt érettsé...

Hogy sikerult az emelt érettségitek töriből? Hogy érzitek vizsga után, hány százalék lesz?

Figyelt kérdés

2018. máj. 9. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal keményebb volt szerintem az első része mint korábban, a tavalyi májusi első részét 88%-ra írtam, most örülök, ha ez 70% meglesz.

A második részhez pedig annyit szólnék hozzá, hogy nem mindig voltak egyértelműek a megírandó feladatok, a források viszonylatában sem, eltekintve a komplextől az nagyon korrekt volt.

Talán a Napkirályt azt benulláztam, de hát valamit valamiért, időmet elvitta volna Mussolini, és a földreformos esszé pedig vágyálmom volt, bár mivel a végére hagytam, igencsak összecsaptam.

Remélem szóbelivel együtt meglesz 60% a töri emeltre.

90% körül volt a célom, de a többi tantárgy nagyon lenyúlta az időm.

2018. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Hát szükségtelennek éreztem az elején ilyen nehéz feladatokat berakni semmi hasonlóság nem volt a tavalyi sé az idei között és néhol a kérdésre a válasz is értelmetlennek tűnt ami meg volt adva.
2018. máj. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nehéz volt az első rész. Az esszéknél nem ért nagy meglepetés, a dualizmusra számítottam. Ott a rövidet csak összecsaptam, nem volt rá időm. 90% lett volna a cél nekem is, de majd meglátjuk. Annyi biztos nincs.
2018. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is nehezebbnek éreztem, mint a 2017es májusit vagy októberit. :/ pedig azt hittem, jó lesz... bizakodtam is. Erre feljöttem gyakorikérdésekre. Az első amit észrevettem, hogy valaki elfelejtette az esszéknél beikszelnk a választottakat. Én meg már ott tartok, hogy lehet én is. Nekem sem volt időm. Nagyon összecsaptam a végét. Én is beáldoztam az eggyik esszét. A rövid kérdéseket korábban jobban megírtam volna, mint most. Szerintetek, ha nem ikszeltem be akkor elfogadják az esszét? Vagy így nem?
2018. máj. 9. 16:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Amugy nincs itt valaki akivel megbeszelhetnenk hogy kb hova mit irtatok mert eleg idegorlo hogy nincs megoldas nehez ia volt legalabb ha lennenwk hasonlo valaszok megnyugodnek
2018. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon idegesít, hogy csak holnap reggel ralják fel a megoldókulcsot. De anélkül nem emlékszem, hova mit válaszoltam.
2018. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy azt úgy elfogadják-e. Én is utolsó pillanatban vettem észre, hogy nem jelöltem az esszéket.
2018. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki meg szeretné beszélni a válaszokat, nekem írhat!
2018. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ja, szívás volt. Én lehet else megyek a szóbelire. 60 % Számítottam összesen. De nem lesz annyi, még egy hibátlan szóbelivel sem. Inkorrekt volt szerintem az Esszé feladati, nem voltak számomra egyértelműek, és a Rövid feladatok közt is voltak nagyon inkorrekt források is, ami a biztos tudást is félre vezetheti. Meg az angolom nagyon jó lett, 90% feletti szerintem, úgy a Töri kerek 0, pedig vele foglalkoztam többet.
2018. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Kinek hogy sikerült, hány százalékos lett?
2018. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!