Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Menü írásban kellene egy kis...

Menü írásban kellene egy kis segítség! Illetve pincér szakmában lenne még kérdésem?

Figyelt kérdés

Szóval, tételem egy diplomáciai ebéd, mely egy luxus étteremben lesz tartva, Mo. miniszterelnöke tartja Franciao. miniszterelnökének, augusztusi hónapban. És lényeg még, hogy magyaros ételek szerepeljenek a menüben. (Én személy szerint a halakat kihagynám, csak olyat írnék, amihez nem szükséges különleges evőeszköz.)

Illetve kérdésem, hogy ha 5 fogásos menüt írok, akkor az 5. a kávé, vagy az csak amolyan "befejezés" és azt ne számoljam bele?



2018. máj. 10. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mennyire akarod profin megcsinálni.


Kezdjük azzal, hogy mivel diplomáciai ebéd!!! ezért mindig figyelembe vesszük a másik ország ízvilágát is, ezzel kedveskedve.


Szóval ha a halat ki is hagyod, a tengeri herkenytűket nem kéne, azonban ezzel párhuzamosan harmóniát is kell teremteni a fogások között.


Rajtad múlik..


Ui.: A kávé az nem fogás... :D Kivéve ha valami kávés lezáró desszertre gondolsz.

2018. máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Akkor kénytelen leszek halas dolgokat is beépíteni.. A kávénál nem kávés desszertre gondoltam, hanem magára a kávéra, mert némelyik tanárom azt mondta úgy van meg az 5, hogy a kávéval együtt, másik tanárom meg azt, hogy a kávét ne számítsuk bele.. Szóval nem tudtam, hogy akkor most hogy is kellene..
2018. máj. 10. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!