Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt matek tanár aki tud...

Van itt matek tanár aki tud segiteni 2018 érettségi?

Figyelt kérdés
Nem tudom meg csak jövőhéten hogy átmentem e vagy sem. De hiába nézem a megoldókulcsot nem tudom mire mennyi részpontot kaptam. Valaki tud segíteni? Már teljesen idegroncs vagyok

2018. máj. 11. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Írd már le rendesen mi a kérdésed és a gyakori népe megmondja a tutit!
2018. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre így most milyen választ kapsz? Senki nem tudja, mire mennyi részpontot kaptál vagy fogsz kapni.
2018. máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kapsz helyett vársz
2018. máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jó jó csak nem tudtam már visszanézni. És azthittem nem fog válaszolni senki. Egy kedves ember már azt mondta megvan a pontom de remélem szerintetek is.Szóval

12 feladatnál felirtam azt ami.ott is van 5=a1×q alatta pedig 40=a1×q a negyediken. De sajnos rossz gyököt vontam figyelmetlenségből.

13. Feladatnál kiszámoltam a szendvicset úgy van levezetve ahogy ott található ha jol emlékszem de az ásványvizet már csak kiszámoltam számológépben. De leirtam hogy mi mennyibe kerül.

15 feladatnál csak azt irtam le hogy a1=5,5 és a differenciált hogy d=-0,5

16 feladat ezt sajnálom nagyon a dominoshoz mert nem irtam le a három lehetőséget csak annyit irtam 3db

Volt egy feladat ahol kiszámoltam a felezőt az teljesen jó lett az 2 pontot ért. Az első részből 18 pont sikeredett vagyis attol függ mennyit kaphatok a 12 es feladatért. ha nem jön össze mehetek szóbelizni

2018. máj. 11. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:

"5=a1×q alatta pedig 40=a1×q a negyediken" 1 pont

ha leírtad q a harmadikon =8 az még egy pont

q=2 a harmadik pont

a1=2,5 a negyedik pont.


Az útmutató alapján ha hibás q-val számoltál jól akkor az a1=... kaphatsz 1 pontot.

2018. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!