Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Át szeretnék iratkozni...

SÜRGŐS! Át szeretnék iratkozni egy másik gimnáziumba, hogy lehet, mit fognak figyelembe venni?

Figyelt kérdés
1 évet tanultam ebben a gimnáziumban, viszont személyes okokból és költözés miatt át tervezek menni egy másik gimnáziumba. Most vagyok 9.-es 4 évfolyamos iskolában tanulok. Az iskola elég jó hírű, viszont nem túl jók a jegyeim. (Szinte minden 3as) Kérdés: így vajon át vesznek egy hasonlóan jó hírű iskolába? Még nincs meg hova jelentkeznék. Szokott valamilyen szóbeli lenni esetleg, vagy csak egy beszélgetés? Mit vesznek figyelembe? Az írásbelimet esetleg meg tudják nézni? Mert az egészen jól sikerült és az általánosomból hozott jegyeim is jók, pedig nem gyenge általánosból iskolából jöttem. (Általánosban nagyrészt 5 ös és az írásbelim 71 pont összesen matek 36 magyar pedig 35 valahogy így ha jól emlékszem)

2018. máj. 12. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. csak azt, hogy van-e hely.
2018. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval nem gond hogy idén ilyen rossz jegyeim vannak? Megnézik a régebbi jegyeimet is, meg a felvételit?
2018. máj. 12. 16:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nézték a jegyeimet, de a végső döntés a különbözeti vizsga alapján volt. Matek tagozatra jelentkeztem, így matekból írtam. Írásbeli volt és a végén megbeszéltük a tanárral, de külön tételeket nem kellett tudni.
2018. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!