Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval pénteken reggel lesz egy vizsgám. Tekintsünk el attól hogy miből . A hülye biológiai órám állandóan csúszik mintha egy nap 27 órából állna . Ma reggel 6-kor tudtam elaludni de 11-kor már ébren voltam. Viszont rohadt sokat kell tanulnom hiába ittam kávét,energiaitalt ha nem pihenem ki magam nekem nem megy a tanulás :( ha viszont most Alszok sose állok at reggelre és akkor a vizsgán fogom magam lszopni...

2018. máj. 13. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A rendszer nem magától áll be egy ember életében. Tenned kell érte. Az egyensúly azonos időben történő lefekvés es kelés, nagyjából azonos időben való étkezések, napi 1 óra mozgás, 3liter folyadék és munka es szórakozás egyensúlyából áll be. Akkoe is feküdj le emberi időben, ha épp nem vagy álmos és akkor is kelj fel reggel, ha az vagy. Az adaptációhoz idő kell, de esélyed sincs, ha nem kezded el mielőbb. A kávét meg nem kell víz helyett inni. Az energiaital meg kuka-kategória.
2018. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van, de sajnos a munkahelyemen össze-vissza beosztásban vagyok és amúgy sem voltam soha egy pacsirta típus . Ezt a napot végig tanulom szerintem nem fogok belehalni legalább kidőlők estére :)
2018. máj. 13. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez ismerős dolog.

Viszont péntekig még sok idő van.

2018. máj. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!