Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pénzügyi-számviteli ügyintézőv...

Pénzügyi-számviteli ügyintézővel milyen "szakmát" kaphatunk?

Figyelt kérdés
2 éves pénzügyi-számviteli ügyintéző szakra jelentkeztem anno, ma volt a vizsga. Azonban biztos vagyok benne, hogy a könyvelés nem sikerült. Elméletben, ha az adózás, pénzügy sikerült, akkor is kapunk valamilyen szakmai papírt. Valamint ha csak 1, akkor is. Pontosan milyen papírt kapunk róla? Melyik részével milyen szakma szerezhető?

2018. máj. 15. 16:52
 1/2 anonim válasza:
Csak olyat hogy pl a pénzügy reszét elvégezted. De arról hogy a szakmát elvégezted nincs papírod. A részpapír nem ér sokat. Ma tényleg nehéz volt. Én szerintem összel megyek majd, mert a pü nem lesz meg
2018. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valóban nehéz volt most. Az írásbeli számvitelem katasztrófa lett... Kicsit sajnálom, hogy nem úgy van, mint érettségin a százalék. Ez az 50 nagyon durva... Tőlünk most 7 ember bukott belőle...
2018. máj. 30. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!