Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt informatika érettségi...

Emelt informatika érettségi programozás része hogy ment nektek?

Figyelt kérdés
Szerintem voltak ennél sokkal nehezebbek is már, nagyon örültem hogy az idei viszonylag könnyebb volt. Én pythonban csináltam. Nektek hogy ment?

2018. máj. 15. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem közepesen volt nehéz. 28 pontom lett belőle a javítókulcs alapján, de én C++ -ban csináltam, és az nem túl optimális az érettségi feladatokhoz de csak ezt tanították a suliban. Tavaly meg tavaly előtt szerintem könnyebb volt a programozás, de az idei is lehetett volna sokkal nehezebb, szóval mérsékelten azért örülök :D
2018. máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én kb csak a felét fogom megkapni a 45nek.


Szerintem ez a nehezebbek közé tartozott, de valószínűleg csak azért gondolom így, mert lehet más feladat tipust tartok könnyűnek.

2018. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Pythonban írtam, szerencsére erre a prog.nyelvre ezek a feladatok gyerekjátékok, ha készültél rá rendesen!
2018. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!