Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék amerikában...

Hogyan tudnék amerikában altatóorvosként elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, hogy kell hozzá nyelvtanulás, de ahhoz az is kell, hogy amerikában végezzem el az egyetemet, vagy azt elég Mo-n? Milyen tárgyak kellenek hozzá? Az angoltudással nyilvánvalóan tisztában vagyok. Mivel elég fiatal vagyok szerintem még minden esélyem meg van rá. Ált.isk./L

2018. máj. 15. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy Amerikában bármilyen orvosi állást kapj, kiemelkedőnek kell lenned a szakterületeden. Szóval első körben feküdj neki a nyelvtanulásnak, majd az orvosi egyetemnek. Hogy külföldi egyetemre bejuss, már 16-18 évesen tökéletes nyelvtudással kell rendelkezned, és nagyon nagyon jónak lenned a felvételi tárgyakból.
2018. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%

Magyarországon végzett orvosként nagyon nehéz lesz elhelyezkedned az USA-ban. Egyrészt a nyelvtudás, másrészt a technikai tudás, harmadrészt a kulturális különbségek miatt. Ezeket 25-28 évesen már nagyon nehéz pótolni.


Célszerű kimenned tanulni, ami persze elég borsos játék lesz. Viszont vigasztaljon, hogy nekem volt orvos ismerősöm (nem tudom pontosan milyen orvos, de a műtőben szabdalta a betegeket), neki első évben $250.000 volt a bruttója.


A jelenlegi állás szerint (ki tudja mi lesz 10-20 év múlva) könnyen el tudsz helyezkedni nyugat európában, ha beszéled az ország nyelvét.

2018. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha valakinek van még valami egyéb infója, nyugodtan írhat. A nyelvtudással nem lesz gond, hála Istennek az nagyon könnyen megy.
2018. máj. 15. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!