Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunba gyors belépés túlterh...

Neptunba gyors belépés túlterheltség esetén?

Figyelt kérdés
Szóval, amikor a Neptun szerverei teli vannak, bejelentkezésnél várolistára tesz, amely kb. 10 másodpercenként megnézi vane hely. Ismerősöm azt mondta, hogy valaki mesélt neki egy módszerről, amivel ez a 10 s lényegesen rövidebb. Valaki hallott erről?

2018. máj. 16. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Létezik.

Kb. 2 perc google és megtalálod.

Azonban ha netalán kiderül vagy valaki feljelent akkor következménye is lesz.

Nagyon nem tisztázott a körülménye, hogy mennyire szabályos vagy nem...

2018. máj. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már megvolt a két perc google de akkor újra beleveem magam, köszi a figyelmeztetést is.
2018. máj. 16. 10:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk látva, hogy elbántak a BKV-s "hackerrel", lehet, hogy nem éri meg...
2018. máj. 16. 10:32
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Elmondom én hogy csináltam. Az ilyen jelentkezési napokon, már jóval előre beléptem, ráeresztettem egy egérnyomkodós programot, hogy ne dobjon le a rendszer és felhúztam az órát a műveltetési időpont előtti 3 percre.

Durvább volt, mikor egyszerre 3 serverre léptem így be. Ez azonban már nem működik, mert kiakad a rendszer és minimum lefagy, de inkább ledob ha szimultán próbálsz meg dolgozni egy regisztrációval.

2018. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Neptun powerUp-ra gondolsz, Googleben megtalálható. Nem szoktak problémázni miatta sehol, én legalábbis senkitől nem hallottam még akinek bármi baja lett volna belőle, mivel mindenki használja, senki nem fog problémázni.
2018. máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!