Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogy készültök kémia...

Ti hogy készültök kémia érettségire?

Figyelt kérdés
Pénteken emelt szintűt írok. Remélem nem lesz nagyon nehéz. Hogy készültök fel rá? Mi az, ami szerintetek nagyon fontos?

2018. máj. 16. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Sehogy, ha négy év alatt nem sikerült felkészülni, akkor már nem ezen a pár napon fog múlni.
2018. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyílván, de azért csak át lehet még nézni valamit.
2018. máj. 16. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Fura kérdés. Evidens, hogy azt nézed át, ami nem megy olyan jól. Vagy ha azt mondom, hogy nézd át polimerizációval és polikondenzációval készült műanyagokat, akkor azt csinálod? :D
2018. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam ki,mit néz át.
2018. máj. 16. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Hát mivel én eddig a szervest gyűrtem, most a szervetlent nézem át, a halogenideket stb. Illetve a fent említett műanyagokat akarom még, valami a fémek gyártását.

Holnap pedig számolásokat fogok csinálni egész nap. :D

2018. máj. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
#1-es vagyok, amúgy az komoly, hogy normálisan válaszolok a kérdésre, leírom a saját véleményem és erre lepontoztok :D
2018. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!