Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt kémiára elég a 4 óra?

Emelt kémiára elég a 4 óra?

Figyelt kérdés
Egyre jobban félek a holnapi emelttől, de főleg az idő miatt. Hiszen azért raknak bele 3-4 sima számolást, elemző+számítási feladatot,kísérletelemző feladatot, esettanulmányt viszonylag hosszú szöveggel. Nektek mennyire volt elég az idő? Valami hasznos tippet tudtok mondani?

2018. máj. 17. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Elégnek kell lennie. Gyorsan lapozd végig a feladatokat, amire egyből tudsz valamit, azzal foglalkozz, majd a végén térj vissza arra ami kevésbé megy.
2018. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában feladatsortól függ, de azért úgy állítják össze, hogy 4 óra alatt be lehessen fejezni. Van feladatsor, amit épphogy 4 óra alatt befejez az ember, van, aminél már az utolsó órában (vagy fél órában) nem tud magával mit kezdeni.


Én pl. most megyek másodjára, a tavalyi biosznál még az utolsó 5 percben is eszeveszetten körmöltem, idén meg az utolsó 1 órában már szenvedtem az unalomtól. :D

2018. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor itthon oldottam végig, mindig bőven belefértem az időbe, de mindig elvesztettem figyelmetlenségből kb. 10 pontot.

Ezért a vizsgán mindent nagyon alaposan átrágtam, mindent ellenőriztem a függvénytáblában, amit lehetett stb., hogy ne veszítsek el "potya" pontokat.

Élesben ezért elég jelentősen kifutottam az időből (utolsó 3 feladatból már csak részeredményeim voltak), viszont amit leírtam, az szinte mind jó lett, és így elég pontom lett:)

Szóval ne aggódj! Rajtad múlik, neked melyik stratégia válik be.

2018. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek:)

#2! Neked hogy ment az idei biosz?

2018. máj. 17. 16:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb 80 körülire számoltam a megoldó alapján. Ha jófejek lesznek a javítók (néhány szöveges kifejtős választ nem tudom, hogy mennyire fognak majd elfogadni), akkor meglesz a 80 remélhetőleg.
2018. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!