Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi kollégiumban lehet...

Egyetemi kollégiumban lehet tanulni vagy zavarnak benne a szobatársak?

Figyelt kérdés
2018. máj. 17. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Hát elég nehézkesen. Sokan vagytok kis szobában így kb csak hulyeskedes, dumálgatás lesz es nem tanulás. Persze ez toled meg a szobatarsatol is fugg. Nekem nehezebben ment koliban mint otthon.
2018. máj. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mázli, hogy feltalálták már a könyvtárat...
2018. máj. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtár, tanulószoba, szólni a szobatársaidnak, hogy tanulni szeretnél..hogyne lehetne!
2018. máj. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Ez valóban szobatársaktól is függ illetve attól a szaktól, amit tanulsz, mert van ahol azért intenzívebben kell tanulni és többet más szakokhoz viszonyítva...Ahol én koliban voltam régen (ez egy kis koli volt), szerencsére jó szobatársakat kaptam (mai napig a legjobb barátok maradtunk), ők is tanulósak voltak és nehéz szakra jártak mint én, de azt is hozzá kell tenni, hogy mivel jól kijöttünk sokszor dumáltuk el az időt is sajnos illetve mindenkinek más volt az időbeosztása, volt aki inkább korán kelt és akkor állt neki tanulni más viszont inkább éjjeli bagoly típus és inkább fenn szokott maradni tanulni de később kel, szóval kell alkalmazkodni egymáshoz, hogy ne zavarjátok egymást... Jó megoldás lehet ha könyvtárban maradsz tanulni például, a kolinak jó oldala, hogy megismersz embereket, új barátokat szerzel de tanulás szempontjából tényleg nem hatékony, ez valóban igaz.
2018. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általában van tanulószoba, én ott tanultam sokat. Egy szobatársam volt, ő nagyon sokat tanult, mert közben két emelt érettségire is készült, szóval nem zavart volna, de én hangosan tudok csak tanulni, úgyhogy inkább lementem a tanulóba.:D

Beadandókat, kutatómunkákat stb. a könyvtárban írtam, csoporttársakkal sokat tanultunk együtt is, csináltunk kvízeket st.:)

Ha több szobatárs van, akkor lehet zavarni fognak, meg ha valaki bulizós akkor is lehet probléma, de szerintem könnyű olyan helyet találni, ahol csend van. Parkok, terek is jók lehetnek erre, nyilván a kicsit nyugisabbak.:D

2018. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!