Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha Angliában az egyetemistákna...

Ha Angliában az egyetemistáknak nem jár már családi pótlék, akkor mit kapnak?

Figyelt kérdés
Kapnak ilyenkor valami állami támogatást? Arra gondolok, amikor valaki még a szüleivel él és eddig kapta a családit gimnazistaként, de továbbtanul, ahol már nem lesz jogosult a családira elvileg.

2018. máj. 20. 01:56
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Több szempontból sem értem a kérdésed.


1.) Itthon sem kap már családi pótlékot a család az egyetemista után.


2.) Amennyiben kint fogsz élni, akkor miért nem külföldi oldalakat használsz, ahol tényleg tisztában vannak a korrekt információkkal?

Szerinted itt ki az, aki komolyabban ért az Angol segélyezési rendszerhez és hogy nektek mi jár és mi nem....

2018. máj. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elméleti a kérdés. Mert mindenhol azt hallani, hogy az angolok nem/alig dolgoznak, mert mindenükre van valami segély. Például lakhatás, jövedelemkiegészítő, 18 év alatti gyermekre egyszerre 2 segély ami alapból jár, stb.
2018. máj. 20. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, nem tudom honnan szedted ezt de nagy hülyeség.


A legtöbb angol dolgozik, met bár járnak bizonyos segélyek, de kb annyit érnek mint itthon tehát kb az éhenhaláshoz elég. Lakhatáshoz való segélyről meg nem hallottam még.


Sőt, még az óvoda is fizetős, napi 3 óra ingyenes ha többet marad a gyerek, akkor keményen perkálni kell. Magyarországon több mindenért jár segély.

2018. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Working tax credit, child tax credit, housing benefit, child benefit. Vagy az új rendszer szerint ami mindent tartalmaz, a universal credit.

Most komolyan, ha annyit se tudsz amennyit a kérdező, akkor egyáltalán minek válaszolsz? :/

2018. máj. 20. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!