Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyjából menyibe kerül egy...

Nagyjából menyibe kerül egy iskola éves fűtés számlája?

Figyelt kérdés

2018. máj. 20. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan kérdés amire nem lehet pontosan válaszolni mert sok mindentől függ.

Függ az iskola alapterületétől, szigetelésétől, ablakaitól, a nagyságától...

Milyen fűtes van ott, távhő, gáz...

2018. máj. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

> Ez egy olyan kérdés amire nem lehet pontosan válaszolni mert sok mindentől függ.

Ha pontos választ nem is, de valami határokat azért lehet mondani? Például lehet-e, hogy évi 10 Ft-ból kijön? Vagy csak 10 000-ből? Mi az a legnagyobb érték, amire még azt mondanád, hogy ennyi nem lehet, ez túl kevés? Mi a legkisebb, amire azt mondanád, ez nem lehet, mert túl sok?

Értelmes lehet-e esetleg az átlagot leírni: mennyit költöttek az iskolák fűtésre összesen, és hány iskola van?

(Sajnos én sem értek hozzá, de érdekel a kérdés, és gondoltam, segítek a kérdezőnek konkretizálni. Bocsánat, ha haszontalan marhaságokat írtam!)

2018. jún. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!