Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptun- miért nem sikerült a...

Neptun- miért nem sikerült a befizetés?

Figyelt kérdés

Van egy tantárgy újrafelvételi díjam,amit a Neptunon keresztül kell befizetni,de ahogy az Otp oldalára átirányít az oldal,és kitöltöm az adatokat,azt írja ki,hogy a megadott kártyaadatok alapján a fizetés nem hajtható végre.


Mi lehet a probléma? Szte egyébként, és írtam a hszi-nek ,de egész nap semmi választ nem kaptam.


2018. máj. 23. 00:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha az OTP oldalán akadsz el, akkor annak nem sok köze van az egyetem rendszeréhez. Probléma lehet az, hogy lejárt a kártya, nincs elég pénz rajta, túllépted a napi költési keretet, rosszul adtál meg valamilyen adatot, stb. Esetleg az OTP fizetési rendszerével is lehet probléma, de akkor szerintem nem ezt írná ki. Ha biztos vagy benne, hogy minden jó a kártyádon, akkor próbáld újra, ha akkor sem működik, akkor az OTP-nél próbáld meg megérdeklődni.
2018. máj. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!