Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem mutatja többletpontn...

Miért nem mutatja többletpontnaj a gyermek után járó többletpontot?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok a kisbabámmal aki 2017.09.06an született. Jár a csed, gyes stb nekem sorban ahogy kell mivel bedolgoztam elötte a szükséges éveket. Feltöltöttem a munkáltatóm által küldött bérpapirt is miszerint jár nekem a csecsemőgondozási díj, mostanra ugye már a gyest kapom. A pontjaimnál viszont nem mutatja a 40 plussz pontot és nem értem miért. Valaki kérem mondja el hogy mit csináltam rosszul vagy miért nem jár nekem. Előre is köszönöm. Ez a kritérium aminek megkell felelni hogy járjon:

Gyermekgondozásért: a gyermeke gondozása céljából 2017. december 22 és 2018. július 11. közötti időszakban fizetés nélküli szabadságon lévő, vagy csecsemőgondozási díjban, gyermekgondozási segélyben, gyermeknevelési támogatásban vagy gyermekgondozási díjban részesülő jelentkezőnek 40 többletpont jár minden alapképzési szakon, osztatlan mesterképzésen, illetve felsőoktatási szakképzésen. A gyermekgondozásért járó többletpontra csak az jogosult, aki legkésőbb 2018. július 11-ig igazolja a kedvezményét



2018. máj. 23. 21:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!