Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » NKE ÁKK pályaorientációs...

NKE ÁKK pályaorientációs beszélgetésről mennyi idő után jön meg az eredmény?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam pályaorientációs beszélgetésen és nem mondták, hogy mennyi idő után küldik az eredményt. Nektek mennyi idő után küldték ki az eredményt? Köszönöm a válaszokat.

2018. máj. 24. 10:55
 1/6 anonim válasza:

Szia! Erre én is kíváncsi lennék. De azt olvastam máshol, hogy talán akkor küldik ki majd az eredményeket, amikor már mindenki végzett.

Tavaly június közepén sem jött még meg az eredmény, ahogy láttam/olvastam.

Más azt mondta, ez a beszélgetés csak formalitás, és nem arra tartják, hogy kidobják az embereket.

Bár ettől függetlenül én is nagyon kíváncsi vagyok az eredményre, és nagyon várom már. :D

2018. jún. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyertek csak. Vár benneteket már Temesi, Balla, meg a stat ;)
2018. jún. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem még semmi nem érkezett. Van már valakinek valami eredmény? :/
2018. jún. 15. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem se, es azert nem elhanyagolando tenyezo:( bar en oszinten azt sem tudom, hogy hol kuldenek az eredmenyt (esetleg felvin uzenet formajaban)
2018. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyerekek, azon mindenki átmegy. Ha kibuktok, azt ott mondják meg helyben.
2018. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
haha jo kis kukoda, jó kis stat.. 😄😄
2018. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!