Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Matek szóbeli mennyire...

A Matek szóbeli mennyire nehéz általánosságban, milyen a menete?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek , mert Matekból szóbeliznem kell , és nem igazán tudom h zajlik ez , milyen tételek lehetnek , mennyire lehet nehéz , ha nincs bent elnök esetleg számíthatok segítségre ? csak 1 feladatot kapok , ha azt nem tudom megoldani kész végem ? Előre is köszönöm , mindenkinek !
2010. jún. 15. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy erre kevés kielégítő választ fogsz kapni, mivel az emberek általában nem szoktak középszinten matekból szóbelizni.... De általában segíteni szoktak, kivéve ha valaki teljes tájékozatlanságot mutat a tételt illetően...
2010. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát.... Ha Neked nem sikerült 20%-ot összekaparni az írásbelin, akkor elég esélyes, hogy nehéz lesz, ezt a kérdést mégis hogy gondoltad???
2010. jún. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Én is megyek matekból szóbelizni :-S

Nézd át a függvényeket, valószínűség számítást, térfogat terület kiszámításokat, sinus, cosinus tételt.

Nálunk ugy lesz hogy egy tételbe 3feladat lesz abból 2 10-10pontos a 3. meg 15pontos 10pont még asszem a tételkimondás, és 5 az előadásmód.

Én csak feladatokat gyakorolok ha már a 3ból 2tmegcsinálok akkor megvan a kettesem. (és bízom benne hogy rendese lesz a tanár..és adogat pontokat arra is amit a függv táblából kiírok.

Sok sikert!

2010. jún. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap egy pár óra alatt haverral átnéztük a 18 témakört , és megvan a 2-es :P remélem neked is ! :) igen , minden pontosan úgy volt , ahogyan leírtad :) Egyik oszt. társam felhozta Szóbelivel 3-asra ... :D
2010. jún. 17. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!