Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1,6-os átlaggal megbukthatok...

Petya691 kérdése:

1,6-os átlaggal megbukthatok matekból?

Figyelt kérdés
Matekból az átlagom 1,6 A jegyeim: 1 1 2 2 2

2018. máj. 25. 13:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a két db egyes év elején volt és látom az igyekezetet és a kettesek meg mondjuk témazárók akkor nálam is lehet kettes az év vége. Fordítva meg a 2.0 átlag is lehet bukás.
2018. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
79%

Kis takony vagy.

A "matek milyen nehéz 7. osztályban" sirámodon meg hangosan felröhögtem, pedig én sem vagyok zseni a tárgyból. De ez már szánalmas. Általános iskolában csak az ér el ilyen nullához közeli eredményt, aki egyetlen percet sem foglalkozik az anyaggal. Igen, akár tanórán kívül is kell! Mi a túrót csináltál az első egyesed után, hogy megszületett a második? Miért is nem mentél magántanárhoz, szüleidhez, iskolai korrepetálásra, okosabb osztálytárshoz vagy magához, az iskolai tanárodhoz, hogy segítsen? A pénz nem lehet kifogás, mert a magántanáron kívül semelyik nem kerül semmibe. Tudom, most jön majd, hogy a tanárod szemét, tuti nem segítene, szüleid vernek, osztálytársaid mind köcsögök, iskolai korrep meg nincsen.

Őszintén remélem, hogy tanultál ebből az idei pocsék eredményből és jövőre összeszeded magad. Ja és igen, beleszámít az eredmény, de talán ezt a tényt nem flegmán idelökni kellett volna, hanem ennek tükrében tanulni egész évben.

Ha meg a tanárod esetleg megbuktatott, tökéletesen megértem. Baromi lusta, neveletlen, tiszteletlen kisgyerek vagy, aki azt hiszi, övé a világ és leszarhat bármit, nem lesz semmiféle következménye.

2018. jún. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
OFF mostmár a kérdés nem aktuális Tudtam javítani
2018. jún. 13. 12:23
 24/25 anonim ***** válasza:
87%
Na ennek örülök az előző kommentemtől függetlenül. De jövőre szedd össze magad, mert ha az általános iskolás alapok hiányoznak, akkor középiskolában rengeteget fogsz szenvedni, mert minden arra épül, amit most tanulsz és senki sem fogja ellenőrizni, hogy tudod-e valóban, egyszerűen alapnak veszik. Zsinórban fognak jönni a rossz jegyek és hiába figyelsz oda, gyakorolsz stb, nem fogod megérteni az anyagot, ha pl. gyökös egyenleteknél nem tudsz rendesen gyököt vonni. Persze fel lehet zárkózni, de hidd el, sokkal nehezebb lesz akkor, mint most. Saját tapasztalat, én bár sosem voltam bukáshoz közel általánosban, de nagyon rossz tanárom volt, nem kért számon semmit rendesen, az a tipikus "jóvanazúgy" ember volt, ami akkor jó bulinak tűnt, de a 3-as, 4-es jegyeimből épphogy 2-es lett a gimiben, az elemi hiányosságok miatt.
2018. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Kiváncsi vagyok én is hogy mi az a baromi nehéz matekból, amit hetedikben tanulnak? Egy-két dolgot írjon már ki!
2018. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!