Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon ideges vagyok, holnap...

Nagyon ideges vagyok, holnap érettségizek, de nem tudok semmit, pedig tanultam rá! Nagyon égő lesz, ha nem tudok megszólalni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
érettségiztél már előrehozottan? én is holnap megyek, és most tiszta ideg vagyok, de tudom, hogy csak addig tart, amíg ki nem húzom a tételt. ez volt tavaly kémián is. ha utána leülsz, elkezded összeszedni a gondolataidat, akkor már nincs semmi gáz. a várakozás sokkal rosszabb, mint ott lenni, hidd el:) szurkolok!
2010. jún. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Nem, még nem érettségiztem. De attól félek, hogy egyálalán nem fog semmi az eszembe jutni, és ott fogok égni. :(

Sok sikert neked!

2010. jún. 15. 16:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a 100. ilyen kérdés.


Ha nem jut eszedbe, akkor nem jut eszedbe és kész, nincs mit tenni. Amúgy valami úgyis eszedbe fog jutni.

2010. jún. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly érettségiztem, de kb ugyanilyen ideges voltam a szóbelik előtt, vagy ha lehet, még idegesebb, szabályosan rosszul lettem az idegtől. Szóval az utolsó nap hagytam a tanulást (addig tanultam keményen), beiktattam az utolsó nap egy laza napot, filmezés, barátommal találkozó, szépítkezés stb.... Ez teljesen lenyugtatott, estére már átnéztem egyszer a másnapi tételsort, és korán lefeküdtem.

4-es 5ösre érettségiztem mindenből.

Ha eddig tanultál már nincs mitől félned, de szerintem nyugodj meg, nem éri meg izgulni közbe, mert csak ront rajta.

2010. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Leírom, hogy megnyugtassalak, hogy nem tanultam még semmit, egyedül a magyar, amiből van egy kis tudásom, a többiből még a tételem sincs meg. Izgulok, izgulok, de megfogadtam, hogy nem tanulom meg, mert úgyis megszívom.

(Ezt onnan veszem, hogy vizsgáztam már, megtanultam minden tételt, készültem rá, akartam, és egyből majdnem bukta lett...(ha nem rendes a vizsgaelnök, nekem annyi), aki meg lesz@rta az egészet, simán átment... + még én lettem lecseszve, hogy miért ment ilyen rosszul..

Amúgy szerintem sikerülni fog, azt hallottam, ha ez megnyugtat, hogy nehezebb megbukni, mint átmenni. :D

2010. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, sikerült kicsit megnyugodnom. :)
2010. jún. 15. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!