Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemi matek nehezebb...

Az egyetemi matek nehezebb vagy könnyebb mint a matek érettségi?

Figyelt kérdés
2018. máj. 29. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Viccelsz? A matek érettségi vicc kategória.
2018. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
a matek érettségit majmok is meg tudják írni kis gyakorlás után.. az egyetem bőven más szint.
2018. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nincs olyan, hogy "az egyetemi matek". Az egyetem nem úgy működik, mint a középiskola, hogy ez meg ez a tizedikes anyag. Egyedül csak a szakodtól függ, hogy mit tanulsz. Vannak szakok, ahol egyáltalán semmi matek nincs. Ez könnyebb, mint az érettségi. Vannak szakok, ahol nagyjából az érettségi anyagát kell használni. Ez kb olyan nehéz, mint az érettségi. Vannak olyan szakok is, ahol az érettségi anyagára építve még tanulsz matekot (sokat vagy keveset, szaktól függ). Ez nyilván nehezebb, mint az érettségi.
2018. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gépészmérnöki szakon sokkal nehezebb. Ehhez képest az érettségi vicc.
2018. máj. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Gazdasági szakokon is sokkal nehezebb.
2018. máj. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Amelyik szakon van matek, az mind nehezebb, mint az érettségi. Az érettségit a macskám is meg tudná írni, sajnos tényleg ez az igazság... (Mondjuk pontosíthattad volna, hogy melyik szintre gondolsz.)
2018. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az érettségim 5ös lett.. Az egyetemi matek meg pont 1 ponttal a kettes ponthatára felett. Életem legjobb napja volt mikor megláttam. 😂
2018. máj. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az emelt(!) matek érettségi még bemelegitő példának is kevés egy mérnöki egyetemen. :D
2019. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!