Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék iskolát váltani?

Szeretnék iskolát váltani?

Figyelt kérdés
A jelentkezésem egy gimnáziumba adtam be, főként azért mert a nővérem is oda járt de annak már 8eve. Ez a suli csak időről időre gyengül és úgy érzem nem jol döntöttem, van egy par osztály tarsam aki meg ide jelentkezett de ok gyengébb tanulok nálam. De van egy másik suli ami biztos h egy erősebb gimi, több idősebb ismerősöm is van ott. A volt barátom is akivel már 1eve nem vagyunk együtt mert o gimis és hagyom élni.... a szüleimnek apszolut nem szimpatikus és azt hiszik h ő miatta szeretnek átmeni... mit tegyek? Hogyan próbáljam meg elmondani? Nagyon felek! Segítsetek!

2018. jún. 1. 15:15
 1/1 anonim válasza:

Szerintem ne feltétlenül csak az döntse el azt, melyik iskolába mész, hogy hol vannak ismerőseid. Nem biztos, hogy neked is az a jó suli. Inkább az alapján próbálj meg dönteni, hogy a te érdeklődési körödnek és képességeidnek mi felel leginkább meg.

Ami pedig azt illeti, hogy hogyan mondd el a szüleidnek, hogy te máshová akarsz járni...szerintem próbáld őket meggyőzni azzal, hogy az egy erősebb suli, és oda szívesebben járnál. A volt barátodat pedig ne is hozd szóba ezzel kapcsolatban.

A szüleid remélhetőleg úgyis látni fogják mi a legjobb neked.

De a legfontosabb, hogy először gondold végig, te mit szeretnél!



Sok sikert!:)

2018. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!