Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 12. félévében lehet iskolát...

12. félévében lehet iskolát váltani?

Figyelt kérdés
A válaszokért előre köszi :D

2017. nov. 6. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem , csak ha az egészet 9.-től kezded amit gondolom azért nem akarsz , emiatt vagyok én kénytelen ki bírni ezt a kb 1.5 évet itt mert màr 10.-ben ae lehet szakmàt vàlltani ... én meg ezt a szakmàt amin vagyok meg utàltam elég sok tényező miatt .
2017. nov. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es ha kulonbozetit tennek?...am van olyan ismerosom aki 11.ben valtott iskolat...am az osszes oram megvolt ami a masik iskolaban a tobbieknek
2017. nov. 7. 07:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha egy sima gimiből akarsz átmenni egy másik sima gimibe ugyanolyan képzésre akkor van esélyed az iskolaváltásra. Ugyanez igaz az azonos profillal rendelkező szakgimikre is.

Szakgimből gimibe vagy fordìtva szerintem esélytelen.

2017. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Atól függ, milyen iskola. Gimnáziumot lehet, csak rengeteg macera, és kell-e neked ez az érettségi évében. Én azt javasolnám, hogy inkább próbáld meg kihúzni, ha lehet. Persze ha nem lehet az más.

Ha szakközépbe jársz, azt sajnos nem tudom, hogy működik.

2017. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat :D Szakgimibe járok, de nemszeretnék érettségit tenni az adott szakmából, mert iszonyú nehéz...Elvileg átmehetnék. Amúgy menyire sok rohangálással járna?
2017. nov. 9. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!