Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 20 tétel 4 nap alatt emelt...

20 tétel 4 nap alatt emelt érettségin?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek meg lehet tanulni 20 tételt emelt érettségi szóbelire? 80-85% kéne. Egy tétel változó milyen hosszú, általában 6-7, de van 3 oldalas is, meg 11.. mindegyiket elolvastam már egyszer, most jegyzetelem ki őket, és holnaptól tanulnám meg őket. Naponta ötöt. Ez menni fog? Egyébként gazdasági ismeretekről van szó.

2018. jún. 3. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Emeld ki a fontos dolgokat :) de szerintem sikerülhet.
2018. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk államvizsgára 7 nap alatt tanulnak meg 45 tételt. Most kezdem majd én is, 9 napom van rá. Ez sem sokkal jobb arány mint a tied, sőt. Menni fog, ügyesek leszünk! :)
2018. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2

Te milyen szakon államvizsgázol? És átlagban milyen hosszú egy tétel kidolgozva?

2018. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 gondolom Nálad a tételek is hosszabbak lesznek :/ sok sikert :D
2018. jún. 3. 14:06
 5/9 A kérdező kommentje:
#1 köszi :D
2018. jún. 3. 14:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem analízis így van esélyed rá. A legfontosabb, hogy értsd meg amit olvasol, ne csak bemagold.
2018. jún. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
2.vagyok: gazdaságinformatika szakon vagyok, és eléggé változóak a tételek hosszússágai. Van olyan, ami 8 oldal, de egy másik tárgynál viszont csak háromnegyed. Kicsit nincsenek arányban, de remélem elég lesz annyi. Szerintem lehet, hogy kiegyenlíti egymást a 4 tárgy, ha az egyiket maximálisan tudjuk, a másikból csak 4-5 mondatot, akkor azért észreveszik, hogy tanultunk és rengeteg időt belefektettünk. Jó lenne, ha ez is olyan lenne mint érettségin, kihúzunk két tételt és arról beszélünk amelyik jobban megy, max kisebb jegyről indulva.
2018. jún. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze ... napi 10 órát lazán lehet tanulni. Ebbe belefér.
2018. jún. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. De pusztán elolvasni és utána jegyzetelni, és még csak utána tanulni szerintem időpocsékolás. Én tételről tételre haladnék, és a végén ismételnék, ha marad idő. Szeretek jobban belemélyülni egy-egy dologba.
2018. jún. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!