Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! Történelem középszintű...

SOS! Történelem középszintű szóbeli érettségin egy témából csak egy konkrét tétel kerülhet a tételsorba, vagy akár több is?

Figyelt kérdés

SOS! Történelem középszintű szóbeli érettségin, amikor már ott vagyok hogy húzzak egy tételt, akkor ha jól tudom a tételsor összesen 20-25 tételt tartalmaz. Namár most lehetséges az hogy egy témából (ami ugye központilag van meghatározva 20 db) több tétel is belekerül a tételsorba?


Arra gondolok, hogy ugye központilag meg van adva előre a 20 db téma. Namost pl van ez a téma, hogy: ,,A náci Németország jellemzői''.

A kérdés tehát az, hogy ebből a témából csak 1 db tételt tehet a tanár a tételsorba, vagy akár 2 tételt is ugyanarról a témáról.


A kérdésem miértje, hogy értsétek: ha csak ezt az egyetlen egy témát nem tanulom meg (náci Németország jellemzői), de tegyük fel pont kihúzok egy erről szóló tételt. Akkor ha új tételt akarok húzni (tudom hogy akkor már csak fele pontot kaphatok), akkor már nem lehet több A náci Mémetországgal kapcsolatos kapcsolatos tétel a tételsorban?????


Csak azért kérdezem, mert erre a témára nem lesz időm tanulni és, nem tudom hogy ha pont kihúzom az erről szóló tételt, akkor a póttétel húzásánal esetleg megint húzhatok egy másik, de ugyanerről a témáról szóló

tételt?????


Remélem, hogy egy témából csak egy tétel kerülhet a tételsorba, de azért jó lenne tudni, hogy nektek milyen információitok vannak erről!!!



2017. jún. 24. 03:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért kérdezed, mert lehet, hogy mégis lesz időd tanulni?

Mikor mész?

2017. jún. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hétfőn. De nem lesz mindenre időm, és ezért kérdezem, hogy merjek -e úgy menni, hogy egy témáról semmit nem tudok.
2017. jún. 24. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem lesz mindenre időd, akkor kénytelen leszel úgy menni, nem? Vagy mégiscsak lesz időd, ha itt azt írják, hogy ne merj úgy menni?


Mindenkinek arra van ideje, amire szakít!

2017. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta ofőnk, hogy 20db tétel lesz kirakva, mindegyikből egy.
2017. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne parázz! A náci Németország 1 tétel! Nincs olyan,hogy 2X szerepel a tételsorba. 20 tétel van-> általába mind ki van rakva és húzzol. Jól logikázok akkor tudsz 19-et a 20-ból. Valóban így van akkor minimális az esély,hogy pont a nácikat húzod,de viszont ha gondolod szívesen elmesélem! Írj privit ebbe az esetbe!
2017. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy témából egy tétel van, nem cserélgetik, nem taknak bele kettőt, hármat stb.


PS.: Helyesen: Na, mármost

2017. jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"PS.: Helyesen: Na, mármost"


Még helyesebben: vessző nélkül. :)

2017. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!