Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szünetel a kötött felhasználás...

Szünetel a kötött felhasználású diákhitelem törlesztési kötelezettsége és új hallgatói jogviszonnyal felvenném a szabad felhasználásút. Az egyik akadályozza a másikat?

Figyelt kérdés
egy félévem önköltséges volt, ezt diákhitelből finanszíroztam. azóta a hallgatói jogviszonyom megszűnt, a törlesztést megkezdtem. most újra hallgató vagyok és fel szeretném venni a szabad felhasználású diákhitelt (nem horribilis összeget, illetve stabil és jól fizető állásom lesz a képzés befejeztével, úgyhogy az ezirányú intéseket mellőzzétek). Lehetsêges felvennem a szabad felhasználásút, vagy az előző megszűnt szerződésnek minősül és emiatt nem?

#diákhitel #hallgatói jogviszony #szüneteltetés #törlesztési kötelezettség
2018. jún. 3. 15:26
 1/1 anonim válasza:
Szerintem simán felveheted.
2018. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!