Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt kémia szóbelin hogy...

Emelt kémia szóbelin hogy zajlik a kísérletezés?

Figyelt kérdés

69 kísérlet van, a nagy része elvégzendő, olyan sok(féle) anyag lesz majd a teremben, ahova megyek? Ki lesz készítve előre, vagy nekem kell majd kiválogatni, hogy mi kell? Belefér minden fél órányi felkészülési időbe, ha még el is kell takarítanom a maradékot?


Ha a vizsgabizottság előtt kell elvégeznem a kísérletet, akkor az úgy jó, ha először megcsinálom a kísérletet, elmondom, hogy melyik lépés után mi jön, majd ezután magyarázom meg az adott reakciókat?


2018. jún. 3. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy tálcán elő lesz készítve minden felsorolt anyag, neked csak el kell végezni. Én nem elvégzendőt húztam, de azt hallottam, úgy jobb (meg logikusabb is), ha közben elmagyarázod, mit miért csinálsz. A takarításról nem tudok, de szerintem a feleleted végén is elmoshatod azt a 2 kémcsövet.
2018. jún. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!